mabas
22 اسفند 1401 - 16:02

نظارت و سرکشی نانوایی‌های رزن در دستور کار

همدان-فرماندار رزن گفت:از دهیاران روستاها انتظار داریم بر نانوایی‌های روستاهای خود نظارت لازم را در ایام پایانی سال و نیز تعطیلات نوروز داشته باشند.

علی‌اصغر غفاری‌آثار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پیش رو بودن چهارشنبه سوری و ایام پایانی سال خاطرنشان کرد: چهارشنبه سوری امسال باید ویژه‌تر و حساس‌تر از هر سال دیده شود تا در صورت هر گونه مشکل هلال احمر، اورژانس، بیمارستان و حوزه‌های مرتبط بتوانند در حداقل زمان به وظیفه ذاتی خود عمل کنند.

وی با تأکید بر حضور مدیران در شهرستان در ایام نوروز و ایام پایانی سال و هماهنگی لازم و معرفی جایگزین در صورت ترک شهرستان، افزود: با توجه به تعطیلات نوروز همانند سال گذشته افزایش پزشک اورژانس بیمارستان به دو پزشک حتماً در دستور کار باشد تا در ارائه خدمات به شهروندان و مسافران با مشکل مواجه نشویم.

آمادگی هلال احمر، اورژانس، شهرداری، آتش نشانی و پلیس راهور از دیگر مواردی بود که فرماندار رزن نسبت به آن تأکید کرد و یادآور شد: شهرستان رزن دارای ۱۲۰ واحد نانوایی بوده که سرکشی و نظارت به این واحدهای نانوایی توسط دستگاه‌های ذیربط ضرورت دارد.

وی بیان کرد: از دهیاران روستاها نیز انتظار است به همراه بهورز و بهداشت روستا از سطح مغازه‌ها و نانوایی‌های روستاهای خود نظارت لازم را در ایام پایانی سال و نیز تعطیلات نوروز داشته باشند.

فرماندار رزن در ادامه با تأکید بر تنظیف ورودی و خروجی روستاها و نظارت هر چه بیشتر بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ادامه داد: آمادگی دهیاران برای هر گونه اسکان اضطراری احتمالی به ویژه در روستاهایی که در مسیر جاده هستند، ضرورت دارد.

وی همچنین با بیان اینکه دهیاران نسبت به ارسال گزارش و وقایع روستای خود اهتمام ویژه‌تری داشته باشند، افزود: با ارسال به موقع گزارش و وقایع نسبت به رسیدگی و پیگیری هر چه سریع‌تر مشکلات بلافاصله اقدام شده و از به طول انجامیدن حل مشکل جلوگیری می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1090799